zdjecie_nagrody_4.jpg

Wyróżnienie dla kolekcje NEON i FIN zaprojektowanych przez Tomasza Augustyniaka

Must have to plebiscyt ukazujący polski design. W tym roku odbył się po raz czwarty, aby wyróżnić najciekawsze produkty polskich projektantów oraz producentów, warunkiem przystąpienia do plebiscytu było polskie pochodzenie produktu, oraz jego dostępność w sprzedaży. Firma Marbet wzbudziła duże zainteresowanie wśród ekspertów do których należała między innymi Anna Nowak-Ibisz - prowadząca program „Pani Gadżet", TVN Style, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc - redaktor naczelna miesięcznika „M jak Mieszkanie".

zdjecie_nagrody_37.jpg

TOP DESIGN award 2017 dla kolekcji GROOVE

Miło nam poinformować, że marka Marbet Style  znalazła się w gronie laureatów dziewiątej edycji konkursu TOP DESIGN award 2017. Nagroda została przyznana kolekcji paneli akustycznych GROOVR projektu Tomasza Augustyniaka w kategorii "Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz".Rozstrzygnięcie konkursu TOP DESIGN award 2017 oraz rozdanie nagród  odbyło się w trakcie poznańskich targów arena DESIGN 14 marca 2017 r. Niezależne jury, złożone z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu, wybrało do finału 31 produktów wyróżniających się doskonałym wzornictwem. Wszystkie nominowane do prestiżowej nagrody TOP DESIGN produkty są przykładami udanych inwestycji we wzornictwo, udowadniając, że projekt ma kluczowe znaczenie tak dla rozpoznawalności marki, jak i realnych ekonomicznych korzyści.

zdjecie_nagrody_6.jpg

Marbet- nagrodzony Laurem

W tym roku w Bielsku-Białej po raz pierwszy przyznano LAUR „Włącz się" za całokształt działań w dziedzinie racjonalnego użytkowania energii. Zakwalifikowano 39 instytucji, które łącznie przedstawiły 420 działań i przedsięwzięć zrealizowanych w latach 2009 - 2013. Firma Marbet w kategorii „Firmy i instytucje z Bielska-Białej" okazała się przodować w osiągnięciu, a także łączeniu skutecznych przedsięwzięć dotyczących tematyki energooszczędności oraz jej popularyzacji. Poniżej uzasadnienie wyboru jury konkursowego: „Za pełną rozmachu własną akcję promocyjno-edukacyjną, zorganizowaną wśród załogi wraz ze szkoleniem pracowników, za uczestnictwo w publicznych akcjach promocyjno-edukacyjnych w formie prezentacji oraz wsparcie finansowe wydarzeń dotyczących racjonalnego użytkowania energii, za najwyższy wynik oszczędnościowy w postaci ponad 4,8 mln zł oszczędności rocznej, osiągnięty przez inwestycje własne, głównie dotyczące energooszczędnych technologii i oświetlenia zakładu."

zdjecie_nagrody_7.jpg

Perła Polskiej Gospodarki 2010 i 2011

Nasza firma znalazła się w rankingu polskich przedsiębiorstw w kategorii Perły Duże.

zdjecie_nagrody_8.jpg

MebWeb - branżowa strona roku 2010

Witryna www.marbetstyle.eu zdobyła dyplom uznania MebWeb za profesjonalne wykorzystanie internetu jako źródła informacji i komunikacji z klientami.

zdjecie_nagrody_9.jpg

Wyróżnienie Diament Meblarstwa 2009

Diament meblarstwa to prestiżowe wyróżnienie, którym nagradzane są najlepsze meble wytwarzane i proponowane klientom na polskim rynku.

zdjecie_nagrody_10.jpg

Solidna Firma 2009

opis

zdjecie_nagrody_11.jpg

Solidna Firma 2008

opis

zdjecie_nagrody_12.jpg

Srebrny Certyfikat Solidnej Firmy 2008

Marbet, jako trzykrotny Laureat Programu Solidna Firma, znalazł się wśród 32 firm, które zostały wyróżnione Srebrnym Certyfikatem Solidnej Firmy.

zdjecie_nagrody_13.jpg

Perła Polskiej Gospodarki 2008

Nasza firma znalazła się w rankingu polskich przedsiębiorstw w kategorii Perły Duże.

zdjecie_nagrody_14.jpg

Złoty Laur Klienta 2008

Przyznany w kategorii Materiały dekoracyjno-wykończeniowe.

zdjecie_nagrody_15.jpg

Gazela Biznesu 2008

Po raz kolejny jesteśmy wśród najlepszych przedsiębiorstw w Polsce. To zobowiązuje. Dziękujemy za uznanie.

zdjecie_nagrody_16.jpg

Odkrycie Roku 2008

Otrzymanie prestiżowego wyróżnienia w kategorii "meble" dla marki Marbet Style.

zdjecie_nagrody_17.jpg

Euro Standard 2008

Otrzymaliśmy godło Europejski Standard 2008.

zdjecie_nagrody_18.jpg

Lider Eksportu na Wschod 2007

opis

zdjecie_nagrody_19.jpg

Gazela Biznesu 2007

Trzeci raz z rzędu znaleźliśmy się w gronie Gazel Biznesu. Podobnie jak w roku poprzednim spełniliśmy wszystkie wymagane kryteria.

zdjecie_nagrody_21.jpg

Solidna Firma 2007

Drugi raz z rzędu jesteśmy Solidną firmą. Ponownie dziękujemy za uznanie.

zdjecie_nagrody_22.jpg

Gazela Biznesu 2006

Po raz kolejny jesteśmy wśród najlepszych przedsiębiorstw w Polsce.

zdjecie_nagrody_23.jpg

Solidna Firma 2006

Po raz pierwszy jesteśmy laureatem tej prestiżowej nagrody. Dziękujemy za uznanie.

zdjecie_nagrody_24.jpg

Gazela Biznesu 2005

Marbet Sp. z o.o. znalazł się wśród kilkuset najlepszych przedsiębiorstw w Polsce. Podstawowe znaczenie ma stały rozwój przez ostatnie 3 lata oraz wiarygodność biznesowa i przejrzystość.

zdjecie_nagrody_25.jpg

Dyplom za najlepszy wyrób 2003

Za zdobycie II miejsca w konkursie na Najlepszy Wyrób organizowany przez Krakowskie Targi Budownictwa Wiosna 2003.

zdjecie_nagrody_26.jpg

Świadectwo Lider Rynku 2002

opis

zdjecie_nagrody_27.jpg

Izolacja Roku 2002

W kategorii: Techniki i technologie izolacyjne za specjalistyczne płyty termo i hydroizolacyjne IZOFAS®, STYROHART®, IZODREN®.

zdjecie_nagrody_28.jpg

Złota Syrenka 2001

Przyznana przez jury konkursu Warszawskich Targów Budowlanych i Nieruchomości w Warszawie za wyrób o wysokich walorach techniczno-użytkowych: system zielonych płyt do dociepleń: IZOFAS®, STYROHART®, IZODREN®

zdjecie_nagrody_29.jpg

Dobry Wzór 2000

Wyróżnienie znakiem DOBRY WZÓR za kolekcję kasetonów sufitowych typu: CLASSIC, MODERN, GRAND, ROYAL.

zdjecie_nagrody_30.jpg

Srebrny Filar Budownictwa 2000

Za zdobycie II miejsca w konkursie targowym podczas XVIII targów budownictwa w Bielsku-Białej za system zielonych płyt do dociepleń: IZOFAS®, STYROHART®, IZODREN®.

zdjecie_nagrody_31.jpg

Srebrny Medal Europejski 2000

Za system zielonych pyt do dociepleń: IZOFAS®, STYROHART®, IZODREN® przyznany na IX Lubelskich Targach Budowlanych "LUBDOM - jesień 2000".

zdjecie_nagrody_32.jpg

Tytuł Firma Roku 1999

Przyznanie przez prezydenta miasta Bielska-Białej tytułu "Firma Roku ´99" za uzyskiwane wyniki ekonomiczne, działalność na rzecz środowiska naturalnego i rozwijanie eksportu na rynki wschodnie.

zdjecie_nagrody_33.jpg

Solidny Partner 1997

1997 rok przyniósł firmie tytuł "Solidny Partner 97" za rzetelność i wiarygodność w przestrzeganiu zasad etyki kupieckiej oraz akceptowanie zasad kodeksu honorowego.

zdjecie_nagrody_34.jpg

Wyróżnienie 1996

Wyróżnienie w konkursie organizowanym pod patronatem prezydenta miasta Bielska-Białej za wprowadzanie nowych, energooszczędnych technologii w budownictwie i ustawiczny rozwój przedsiębiorstwa.

zdjecie_nagrody_35.jpg

Złoty Grosz 1995

Nominacja do nagrody "Złotego Grosza".